حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رفع مشکلات شیرآلات

رفع مشکلات شیرآلات

رفع مشکلات شیرآلات

رفع مشکلات شیرآلات – روش نصب یک مخلوط نسبتا همان فرآیند است، اما تکنولوژی امروز اجزای مختلفی را که شما باید از آن مطلع باشید، به ارمغان می آورد. هنگامی که اتصال برقرار شده است، برخی از مسائل ممکن است بر عملکرد سوپاپ شما مانند نشت، خطوط و سایر مشکلات تاثیر بگذارد. بیایید بر برخی مسائل رایج و نحوه حل آنها بپردازیم.

فشار کم آب

به طور معمول، فشار آب کم از یک سوپاپ بوسیله دیورتور اسپری آن ایجاد می شود. دریچه  دیورتور یک قطعه کوچکی است که در داخل بدن سوپاپ قرار دارد. این مبدل آب را به داخل شیر تغییر می دهد، بنابراین باید بررسی کنید که تمیز باشد – ممکن است با آوار و مواد معدنی کوچک مسدود شود. اگر دیورتور مسدود نشود، ممکن است نیاز به تعویض دیورتور باشد.

یک منطقه دیگر که ممکن است باعث بروز مشکلات شیرآلات شود و شما را در یک فشار کم آب قرار دهد، هوادهنده است. هوادهنده مانند دیورتور می تواند با یک برس و تمیز کردن محلول تمیز شود.شما همچنین می توانید از سرکه استفاده کنید تا مواد اضافی را حذف کنید و آن را پاک کنید.در نهایت،مطمئن شوید مشکل این است که فشار آب از اتصالات و لوله ها نیست و بررسی کنید که شیر آب به طور کامل تمیز شده است.

مشاهده محصولات شیرآلات زرشام

مه شدن آب از داخل شیرآلات

اگر آب جاری شده از داخل شیرآلات به صورت بخار و مه در می آید شما باید دمنده آب را چک کنید که خیلی محکم سفت نشده باشد.از یک برس یا لباس برای حذف رسوبات از لوله ها استفاده کنید که ممکنه با رسوبات مسدود شده باشد.بعد از تمیز کردن هوا دهنده مجدد آنرا نصب کنید و اگر مشکلات هنوز پا برجا بود لازم است هوادهنده ی جدیدی خریده و آن را نصب کنید . در تصویر زیر یک هوادهنده رو برای شما نمایش داده ایم

رفع مشکلات شیرالات سر شیر آب زرشام

نشت دستگیره شیرآلات

وقتی متوجه نشت و چکه در بدنه شیرآلات شدید ابتدا سعی کنید آن نقطه را با چیزی محکم ببندید این سریع ترین و بهترین راه حل ممکن در لحظات اولیه است مشکلات است. در بعضی مواقع واشر O شکل باید تعویض شود.برای تعویض واشر O شکل آب را ببندید و شیرآلات را باز کنید و در صورت لزوم کارتریج شیرآلات را تعویض نمایید.و به شما توصیه می کنیم واشر را با روغن های پایه سیلیکن چرب نمایید. در اخر هم بدنه شیرآلات را تمیز کنید.

بنر اپلیکیشن ورود به لیست قیمت محصولات زرشام

صدای شیرآلات

هنگامی که بعد از بستن شیر آب، یک صدایی می شنوید، این ایراد را چکش آب یا water hammer  می نامند .این ایراد ممکن است با نصب یک محفظه هوا شیرآلات حل شود.

رفع مشکلات شیرالات چکش آب

اگر تصفیه هوا نصب کرده اید و هنوز صدای آب را می شنوید باید یک بار آب را ببندید و منتظر شوید آب از لوله ها خارج شود و سپس دوباره آب را باز کنید.اگر مشکل حل نشد ممکن است احتیاج به یک واشر جدید داشته باشید و یا باید منظر شوید فشار آب داخل لوله ها متعادل شود.

برطرف کردن مشکلات دسته شیرآلات

سخت بودن این کار به این دلیل است که عوامل متعددی می توانند به کارتریج شیرآلات آسیب وارد کنند به طور مثال آشغال های باقی مانده در لوله ها،تیکه های فلزات و یا مواد معدنی ورسوبات آب.شاید مجبور شوید کارتریج ها و واشرها را با روغن های پایه سیلیکون روانکاری کنید.شما ممکن است نیاز به جایگزینی کارتریج یا روانکاری آن با گریس پایه سیلیکون داشته باشید. از گریس مخزن درجه حرارت، اسپری سیلیکون یا هر روان کننده ای که ممکن است حاوی نفت باشد، استفاده نکنید. روان کننده های نفتی ممکن است با مهر و موم های لاستیکی واکنش نشان دهند و باعث می شود که دسته به سختی کار کند.

admin
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
به کمک نیاز داری؟ با پشتیبان آنلاین در تماس باش
شروع گفتگو
برای چت در WhatsApp روی نماد زرشام کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم
X